07
cze

Co to właściwie centrum zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od małych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, które wykorzystywane są w typowej interakcji z  pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z kilkunastu medycznych specjalności, jakie obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także firmy polskie, producenci takich produktów np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Sprawdź
 Centrum zaopatrzenia medycznego

Comments are closed.