11
kwi

Odkryj piękno Tajlandii

Na świecie jest niesamowicie wiele niesamowitych miejsc. Ciężko w takim razie w niezbyt długim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to niemożliwe. I dlatego może skupmy się trochę bardziej na odkryciu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu zwłaszcza spodoba się Tajlandia? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży powinni wiedzieć, że Tajlandia to jakby nie patrzeć prosta destynacja turystyczna.
Zapewne są łatwiejsze kraje, na przykład Hiszpania, ale jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest chyba najwspanialszym kierunkiem. Niedrogo, przyjemnie, a do tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod samodzielnych podróżników.
Niesamowity jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica świata. Głównie dzięki Chińczykom. Niesamowita jest także wyspa Phuket – to chyba prawdziwy raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, choć pewnie mężczyźni poszukujących taniego seksu będą wniebowzięci.
źródło: http://www.usmiechtarnowa.pl, digikey.net.pl, www.avans.org.pl, wypadekholandia.pl

Comments are closed.