11
kwi

Poznaj piękno Tajlandii

Na Ziemi jest wiele niezwykłych miejsc. Trudno w takim razie w krótkim tekście opisać najładniejsze atrakcje, ponieważ to coś niemożliwego. I właśnie dlatego może skupmy się bardziej na odkrywaniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu szczególnie mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to stosunkowo łatwa destynacja turystyczna.
Pewnie są łatwiejsze kraje, na przykład Portugalia, lecz jeśli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niezbyt drogo, przyjemnie, a jeszcze oprócz tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Głównie dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni poszukujących seksu będą zachwyceni.
źródło: http://yamaha24.pl, socialquiz.pl, http://www.absolwentwz.pl, http://meblejarocin.net.pl

Comments are closed.