Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i bardzo szybka, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego narządu.

Efektem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Comments are closed.